Test lapse haigusnähtude hindamiseks

Imikueas võib esineda kergeid haigusnähte nagu lööve, toidutagasiheide, gaasivalud (koolikud) ja kõhukinnisus. See võib sageli väljenduda kalihtsalt rahutusena esimestel elukuudel. Need haigusnähud taanduvad tavaliselt mõne nädala või kuu möödudes ega anna põhjust muretsemiseks. Vahel seda tüüpi sümptomid  püsivad ja põhjustavad lapsevanematele ning teistele lapse eest hoolitsejatele ärevust või muret. Siis on õige aeg küsida nõu tervishoiutöötajalt.

Mõnedel imikutel võivad need sümptomid viidata lehmapiimavalgu allergiale. Selle diagnoosimiseks peab arst lapse põhjalikult läbi vaatama ja hindama tema seisundit. See lühike test aitab teil endal koondada asjakohast informatsiooni, mida jagada oma lapse arstiga, kes omakorda aitab teil aru saada, kas lapsel on lehmapiimavalgu allergia või mitte. Nii saate lapse tervise seisukohast õigeid soovitusi.

Test põhineb toiduallergiate diagnoosimist käsitlevatel teaduslikel publikatsioonidel ja kliinilisel praktikal, sealhulgas rahvusvahelistel lehmapiimavalgu allergia diagnoosimise juhistel. Selle alusel ei saa lehmapiimavalgu allergiat diagnoosida ning see ei asenda meditsiinitöötajate teadmisi lehmapiimavalgu allergia diagnoosimisel ja kontrolli all hoidmisel.​

Klõpsake siin, et alustada lapse haigusnähtude hindamise testi * täitmist

Tasuta infoliin emme küsib:
800 3663
Ootame teie küsimusi e-postiga aptaclub.ee@danone.com