Kontakt

Nutricia on juba üle 100 aasta olnud imikute innovaatilise toitumisvaldkonna liider. Ettevõte asutati 1896. aastal eesmärgiga harida lapsevanemaid ja tervishoiuspetsialiste, aga ka parandada imikute esimeste eluetappide toitumist ja toitmisharjumusi. Nutricia on kliiniliste uuringute valdkonnas üks juhtivaid ettevõtteid, kus dokumenteeritakse tähtsamaid avastusi ja uuendusi, mida rakendatakse laste arengu ja immuunsüsteemi arengu soodustamiseks.

Ettevõttes Nutricia toimuvad teaduslikud uuringud ja kvaliteetsete toodete tootmine. Meil töötavad vaid vastutustundlikud inimesed, kelle eesmärk on jälgida laste ja emade tervist ning heaolu meie toodete kasutamisel. Jätkame innovatsioonide juurutamist, et aidata kaasa laste kvaliteetsele toitumisele esimestel eluaastatel.

Alates 2007. aastast kuulub Nutricia Danone gruppi, mis on juhtiv maailmaliider tervisliku toitumise valdkonnas. On loodud ulatuslik ülemaailmne võrgustik ja rajatud suured uurimiskeskused Hollandis ja Singapuris, kus teevad tööd üle 300 teadlase ja tehnoloogi. Nutricia töö eesmärk on suunatud toitumiskvaliteedi parandamisele lapse varajastel eluperioodidel. Tänu ülemaailmsele võrgustikule on meil võimalik teha koostööd oma ala parimate ekspertide, haiglate ja ülikoolidega. Nii saame tagada seose meie uuringute, kohalike turgude ja turunõudluse arengu vahel.

Danone Ethics www.danoneethicsline.com

 

Registreeruge Aptaclubis!

Registreeruge Aptaclubis, et saada kõige värskemat ja kasulikku teavet Aptamili toodete, kampaaniate, ürituste ja eripakkumiste kohta!

 

Registreeruge

 

NUTRICIA, AADRESS

Türi 3, 11313, Tallinn, Eesti

TASUTA INFOTELEFON EMME KÜSIB

8003663