Pudelist toitmine haiglas

Kõigis sünnitusosakondades pole imikute piimasegu ja toitmisvahendeid. Kui plaanid toita piimaseguga või pumbata oma rinnapiima pudelist toitmiseks välja, on oluline välja uurida, kas pead oma vahendid haiglasse kaasa võtma.

Kui plaanid toita piimaseguga ja haiglas, kuhu lähed, on imikute piimasegu, siis küsi, mis segu see on, et saaksid koju varuda sama segu, et sinu laps harjuks algusest peale ühe piimasegu margiga.

Piimaseguga toitmine: ettevalmistused esimeseks toitmiseks

Mõnes haiglas (kuid mitte kõigis) õpetatakse, kuidas valmistada oma lapsele esimest pudelitoitu. Sul on siis võimalus esitada küsimusi, mis sul võivad tekkida, et tunneksid end kodus pudelite steriliseerimisel ja toidu valmistamisel kindlalt.

Õige luti kasutamine

Kui rääkida pudelist toitmisest, siis ei ole olemas lutti, mis sobib kõigile. Iga laps on erinev ja võib-olla pead proovima erinevaid pudeleid ja lutte, kuni leiad sellised, millega sinu beebi rahule jääb.

Paljud müügil olevad lutid on valmistatud silikoonist, kuid mõne beebi jaoks on raske nendest piima kätte saada. Need kipuvad olema inimese rinnanibust vähem elastsed ja liiga teistsugused. Võib juhtuda, et sinu laps eelistab pehmemaid pruune või teistsuguse kujuga lutte, näiteks ortodontilist lutti.

Lapse arenedes muutuvad ka tema vajadused, nii et arvesta sellega, et võib olla pead esimestel kuudel pudeleid ja lutte vahetama, et beebil oleks kogu aeg mugav imeda.

Kui toidad oma last haiglas pudelist, võidakse sulle anda ühekordseid lutte. Kui tundub, et sinu beebile meeldivad need, jäta meelde luti kuju ja tüüp, et saaksid kodus midagi sarnast kasutada. Haigla tervishoiutöötaja võib soovitada sinu lapsele kõige sobivamat lutti.

Mida edasi?

Lisa oma ostunimekirja järgmised tooted:

  • silikoonist või ortodontilised lutid;

  • väikesed pudelid (120 ml / 4 oz), võimaluse korral laia kaelaga (nende täitmisel tekib vähem segadust;)

  • piimaseguga toitmise puhul imikute piimasegu.

Tasuta infoliin emme küsib:
800 3663
Ootame teie küsimusi e-postiga aptaclub.ee@danone.com