Aptamil® 2, 3, 4 – juhtiv kaubamärk, mida Eesti tervishoiutöötajad soovitavad!*

Rinnapiim on üks suurimaid looduse imesid, sest sisaldab kõike, mida laps täisväärtuslikuks kasvamiseks ja arenemiseks vajab. Meie eesmärk on edendada kvaliteetset toitumist varajases eas, tuginedes enam kui 50 aastat kestnud rinnapiima ja selles sisalduvate koostisosade teadusuuringutele. Seetõttu jagame uhkusega maailma ühe juhtiva turu-uuringte ettevõtte KANTAR 2021. aastal tehtud uuringu tulemusi, milles osales 100 tervishoiutöötajat Eestist: Aptamil® 2, 3 ja 4 on tunnistatud enim soovitatud kaubamärgiks!

NUTRICIA on imiku toitude valmistamisega tegelenud juba üle 120 aasta. Meie rohkem kui 500 teadlasest ja spetsialistist koosnev meeskond on teinud põhjalikke rinnapiima teadusuuringuid üle 50 aasta. Soovime välja selgitada rinnapiima koostise saladused, sest rinnapiim on parim toit imiku immuunsüsteemi tugevdamiseks. Arendame teadusele tuginedes toitesegusid Aptamil® 2, 3 ja 4, mis toetavad imiku immuunsüsteemi** ja arengut*** ning katavad lapse toitainevajadusi kõigis tema arenguetappides.

Rinnapiimast ja imiku vajadustest inspireeritud 50 aasta pikkuse teadustöö põhjal loodud Aptamil® 2, 3 ja 4 sisaldavad patenditud GOS/FOS-segu, rinnapiima oligosahhariidi 3'GL ▼, C- ja D-vitamiini ** ning Omega-3 *** ja 6-rasvhappeid. Ja nüüd on Aptamil® 2, 3 ja 4 saadaval ilma lisatud palmiõlita.

Rinnapiim on imikule parim toit. See sisaldab kõiki vajalikke toitaineid. Enne toote kasutamist pidage nõu tervishoiutöötajaga.

▼ 3'GL saadakse meie ainulaadsest tootmisprotsessist.
*Eesti tervishoiutöötajate küsitlus, 2021, KANTAR, N = 100.
**C- ja D-vitamiinid aitavad tagada immuunsüsteemi normaalse talitluse. Tasakaalustatud
toitumisel ja tervislikel eluviisidel on sinu tervisele ja heaolule positiivne mõju.
***Oomega-3 (ALA) aitab kaasa laste kasvamisele ja arenemisele.

Tasuta infoliin emme küsib:
800 3663
Ootame teie küsimusi e-postiga aptaclub.ee@danone.com