LCP

Enam kui 40 aasta jooksul oleme uurinud rinnapiima koostisosi ja nende koostoimet tervikuna. Käimasoleva laialdase rinnapiima uuringu raames on tehtud üha uusi ja uusi avastusi, seda kõike ühel eesmärgil: kopeerida rinnapiima toime olulisi aspekte. Ühe sellise uuringu tulemusel avastati  LCP-d. Imiku toidu rikastamine LCP-dega oli oluline saavutus.

Mis on LCP-d?

LCP-d on pika ahelaga polüküllastamata rasvhapped, mis on rinnapiima olulised koostisosad ja asendamatud aju ja nägemise arenguks.

LCP-d on oluline avastus

1990-ndatel aastatel oli Nutricia maailma esimene tootja kes töötas imikute piimasegu jaoks välja LCP-de  segu. LCP-d on rinnapiima oluline koostisosa ja nendel on asendamatu roll aju, närvisüsteemi ja nägemise arenguks. Kui toit sisaldab piisavas koguses LCP-d, ilmnevad lastel hiljem paremad kognitiivsed võimed ja nad tulevad paremini toime visuaalsete stiimulitega.

Seda näitavad paljud viimastel aastatel läbi viidud teaduslikud tööd ja uurimisprojektid.

Süües rasvast merekala nagu heeringas või makrell, saate juba raseduse ajal positiivselt mõjutada oma lapse aju arengut. Lisaks on kalas sisalduv dokosaheksaeenhape (DHA) tähtis ka Teie lapsele esimestel elukuudel. See aitab panna aluse aju ja nägemise arengule. LCP sisaldus on eriti suur pea- ja seljaaju rakumembraanides ning silma võrkkestas.

Teie lapse organism ei suuda toota piisavas koguses LCP-d. Loodus on leidnud selle jaoks hea lahenduse: rinnapiim sisaldab rohkesti LCP-d Teie lapse terviklikuks arenguks. Selle tulemusena saab Teie laps rinnaga toitmisel kõik vajaliku.

Tasuta infoliin emme küsib:
800 3663
Ootame teie küsimusi e-postiga aptaclub.ee@danone.com