Patenditud järgmise põlvkonna jätkupiimasegu – Aptamil® 2 Pronutra®-ADVANCE

Oleme 40 aastat olnud teerajajad rinnapiima ja imiku vajaduste teadusuuringute valdkonnas. Selle tulemusel oleme töötanud välja järgmise põlvkonna täiustatud Aptamili 2 jätkupiimasegu. See on ainus jätkupiimasegu ProNutra Advance’iga – meie ainulaadse toitainete seguga, mis sisaldab unikaalses  tootmisprotsessis saadud 3' GL HMO-d (rinnapiima oligosahhariide) ja mida leidub  naturaalselt rinnapiimas.

Aptamil® 2 Pronutra®-ADVANCED  on spetsiaalselt kohandatud teie imiku toitainetevajaduste katmiseks.

Pakend on uue ja kaasaegse välimusega. Vaadake lisateavet jaotisest – Meie tooted.

Põhinedes rinnapiimast ja imiku vajadustest inspireeritud 40 aastat kestnud teadusuuringutel, sisaldab meie järgmise põlvkonna jätkupiimasegu:

  • GOS-i/FOS-i (galakto- ja fruktooligosahhariidid) ja LCP-de (pika ahelaga polüküllastumata rasvhapped) patenditud segu 

  • LCP-d: oomega-3 (DHA) ja oomega-6 (AA)

  • 3'GL HMO-d: rinnapiima oligosahhariid 3'-galaktosüüllaktoosi . 3'GL saadakse meie unikaalses tootmisprotsessis;

  • olulisi C- ja D-vitamiine*.

C- ja D-vitamiinid: aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele. Kiudained GOS/FOS: patenditud* segu galakto- ja fruktooligosahhariididest - toit imiku soolestiku headele bakteritele. LCP (oomega-3 DHA) - toetab nägemise normaalset arengut ning aitab kaasa aju ja närvikoe arengule. Rinnapiima oligosahhariidid mängivad olulist rolli terve immuunsüsteemi arengus imiku soolestiku kaudu (70-80 % immuunrakkudest asub sooletikus).

* vastavalt õigusaktidele. HMO – rinnapiima oligosahhariidid

Rinnapiim on hämmastavalt keeruline segu, mis koosneb väga mitmetest toitainetest ja bioaktiivsetest ainetest, mis üheskoos tagavad teie lapse parima võimaliku kasvamise, immuunsuse ning lisaks ja soolestiku ja aju arengu. Üheks selliseks ühendite kompleksiks on rinnapiima oligosahhariidid (HMO-d). Lugege siit, mis on HMO-d ja milline oluline roll on  neil kasvava imiku toitumises.

 

 

Jätkupiimasegu valmistamine

Pidada täpselt kinni valmistamisjuhisest. Piimasegu valmistatakse enne toitmist ja last toidetakse kohe. Kasutamata jäänud toidusegu ei tohi hiljem kasutada. Piimasegu ei tohi soojendada mikrolaineahjus.

pagatavosana1

Pesta käed. Kasutada ainult puhtaid ja steriliseeritud nõusid.

pagatavosana2

Vesi keeta ja jahutada 40°C-ni. Täita pudel vajaliku koguse veega.

pagatavosana3

Mõõta vajalik kogus toidusegu pulbrit pakendis oleva mõõtlusika abil pudelisse, üleliigne pulber lükata pakendi ülaservas asuva tasandaja abil mõõtlusikalt maha.

pagatavosana4

Lisada pudelisse täpne kogus pulbrit.

pagatavosana5

Pudel sulgeda ja seejärel raputada kohe vertikaalselt ja jõuliselt 10 sekundit või kuni pulber on lahustunud.

pagatavosana6

Kontrollida enne toitmist piimasegu temperatuuri (sobivaks temperatuuriks on kuni 37°C). Säilitamine: pakendit hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas (5- 25°C). Juba avatud pakendi sisu tuleb ära kasutada 4 nädala jooksul. Toode on pakendatud gaasikeskkonda.

 

 

 

 Kuidas üle minna?

Kinnitame, et üleminek meie kõige uuemale jätkupiimasegule ohutu. Osad imikud vajavad uuele jätkupiimasegule üleminekuks veidi aeg, sest see võib põhjustada seedimises väikesi muutusi, mis peaksid siiski olema minimaalsed ja ajutised. Meie uus jätkupiimasegu on patenditud kombinatsioon  koostisosadest  ja uuest ainulaadsest valmistamisprotsessist. Seda kombinatsiooni käsitlenud kliinilised uuringud näitavad, et imikud taluvad seda hästi ning  üleminek on ohutu. Oleme koostanud lihtsa toitmisskeemi, mis aitab teil uuele jätkupiimasegule üle minna. Soovitakse iga päev asendada üks pudel praegu kasutatavat jätkupiimasegu ühe pudeli Aptamil® Pronutra®-ADVANCED 2 – alustades asendamist päevasel ajal parema taluvuse saavutamiseks. Arst võib soovitada teie imiku jaoks spetsiifilist  üleminekuaega ja -meetodit. Mõnel imikul kulub uue jätkupiimaseguga harjumiseks ligikaudu üks nädal. Imiku toitmisalaseid nõuandeid saate alati lapse arstilt.

Soovituslik skeem*

 

Toidukord

1.

2.

3.

4.

5.

1 päev

2 päev

3 päev

4 päev

5 päev

praegune jätkupiimasegu

uus jätkupiimasegu

*põhineb < 3-kuu vanuse imiku tavapärasel toitmisrežiimil.Meie tooted

Aptamil® 1, 800g

Piimasegu Kasutamiseks alates sünnist. NUTRICIA omab üle 120 aastast kogemust varase ea toitmises ja on olnud viimase 40 aasta jooksul rohkem kui 500 kirglikust teadlasest ja eksperdist koosneva meeskonnaga uurimistööde pioneeriks. Läbiviidud uuringud on võimaldanud luua Aptamil®, mis sisaldab Pronutra®-ADVANCE’i. See on spetsiaalselt kohandatud toetama imiku toitumisalaseid vajadusi tema igas arenguetapis. Ainus Pronutra®-ADVANCE-i sisaldav piimasegu, kus on kombineeritud meie ainulaadne koostisosade segu on imiku piimasegu väljatöötamise täiustatud unikaalse protsessiga.

* Sisaldab dokosaheksaeenhapet (DHA-d), mis on kooskölas imiku piimasegusid puudutava seadusandlusega.

 

Aptamil® 2, 800g

Piimal põhinev imiku jätkupiimasegu alates 6 kuu vanusest. NUTRICIA omab üle 120 aastast kogemust varase ea toitmises ja on olnud viimase 40 aasta jooksul rohkem kui 500 kirglikust teadlasest ja eksperdist koosneva meeskonnaga uurimistööde pioneeriks. Läbiviidud uuringud on võimaldanud luua Aptamil®'i, mis sisaldab Pronutra®-ADVANCE’i. See on spetsiaalselt kohandatud toetama imiku toitumisalaseid vajadusi tema igas arenguetapis.

 
 

Aptamil® 3, 800g

Piimajook alates 1 aasta.
NUTRICIA omab üle 120 aastast kogemust varase ea toitmises ja on olnud viimase 40 aasta jooksul rohkem kui 500 kirglikust teadlasest ja eksperdist koosneva meeskonnaga uurimistööde pioneeriks. Läbiviidud uuringud on võimaldanud luua Aptamil®'i, mis sisaldab Pronutra®-ADVANCE’i. See on spetsiaalselt kohandatud toetama imiku toitumisalaseid vajadusi tema igas arenguetapis.
 

 
 Esitage oma küsimus!

8003663
info@aptaclub.ee