Uudised
< TAGASI

Oluline informatsiooni Vilniuses avastud võltsitud piimasegude...

Oluline informatsiooni Vilniuses avastud võltsitud piimasegude kohta, mis olid märgistatud ebaseaduslikult Aptamili kaubamärgiga

Ettevõte Nutricia, Aptamil toodete turundaja Balti riikides, tunnustab Leedu politsei siiani Vilniuses tehtud tööd, seoses ebaseaduslikult Aptamil kaubamärgiga märgistatud piimasegu avastamisega. Ettevõte Nutricia teeb aktiivset koostööd Leedu politseiga, mis uurib avastatud piimasegude Aptamil Kindermilch 1+ ja 2+ võltsimist. Avastatud tootepakendid ei ole Baltimaades müügil ning nende etiketid ei ole kohalikes keeltes (pakenditel puudub eesti, läti ja leedu keelne märgistus).

Leedu politsei on kinnitanud, et tooted leiti ja konfiskeeriti enne turule jõudmist. Nutricia peadirektor Bas Vermorken rõhutab, et toidu kvaliteet ja ohutus on nende ettevõttes prioriteediks ja palub klientidel osta Aptamil tooteid ainult ametlikelt edasimüüjatelt. Aptamil originaaltoodetel on pakendite etiketid eesti, läti ja leedu keeles. "Kinnitame lapsevanematele, et Aptamil tooted, mis on praegu müügil Eesti kauplustes, on ohutud ning lapsevanemad võivad osta Aptamili tooteid Baltimaade edasimüüjatelt ilma mure ja riskideta,” lubab Bas Vermorken, Nutricia peadirektor Baltimaades.

Palume lapsevanematel, kellel on küsimusi mistahes Aptamil toodete kohta, võtta ühendust läbi AptaClub infoliini 800 3663 või veebilehel Aptaclub.ee.

Kõikide meediapäringute tegemiseks palume ühendust võtta kontaktisikuga:

Margarita Ceglyte

+370 6410 4190,

margarita.ceglyte@danone.com

Bas Vermorken

Nutricia peadirektor Baltimaades ja Soomes

Nutricia SIA

Original Press Release

Tasuta infoliin emme küsib:
800 3663
Ootame teie küsimusi e-postiga info@aptaclub.ee