Uudised
< TAGASI

Aptamil 2 koostisosad aitavad kaasa immuunsüsteemi* ja aju arengut

Tasakaalustatud ja täisväärtuslik toit on kuni kolme aasta vanuseni eriti oluline, et rajada stabiilne alus väikelapse tervisele kogu tema eluks. Seda ajavahemikku hinnatakse kui suurte võimaluste aega, kuna just siis on organismi jaoks väga tähtsate funktisoonide ja süsteemide nagu ainevahetus, aju ja immuunsüsteem, areng kõige kiirem.

Lapse kognitiivne areng käib käsikäes immuunsüsteemi arenguga, see tagab talle terve ja tugeva organismi, millele on omane vilgas mõistus, valmisolek vastu võtta uusi teadmisi ja uurida maailma. Kasutage seda võimaluste aega, et hoolitseda lapse tulevase tervise eest õigeaegselt, tagades lapsele menüü, mis sisaldab arenemiseks olulisi koostisosi. Lapse täisväärtuslik toit peab sisaldama piisavalt palju rauda, mis tagab aju optimaalse arengu, samuti oomega-3- ja oomega-6-rasvhappeid, milleta pole närvirakkude ja aju harmooniline areng võimalik. Hoolitsege lapse immuunsüsteemi arengu eest, tagades toidus ka A-, C- ja D-vitamiini olemasolu.

Emapiima eeskujul loodud Aptamil 2 sisaldab unikaalset Pronutra+ toitainete kompleksi, mille koostisse kuuluvad A-, C- ja D-vitamiinid tagavad lapse immuunsüsteemi normaalse arengu. Oluline toitaine aju arengu tagamiseks on ka Aptamil 2 koostisesse kuuluv raud, mis parandab aju vere- ja hapnikuvarustust, samuti rasvhappeid (oomega-3), mis on vajalikud närvirakkude arenguks.

Rinnapiim on Teie lapsele parim, see toidab, kaitseb ja arendab.

Tasuta infoliin emme küsib:
800 3663
Ootame teie küsimusi e-postiga info@aptaclub.ee