Tooted

Aptamil Kindermilch 4 Pronutra+

Piimajook üle 2 aasta vanustele lastele

Tootekirjedus

Erinevalt lehmapiimast sisaldab Aptamil Kindermilch 4 lapsele sobiva koostisega valku ning teisi kiiresti kasvavale organismile vajalikke toitaineid.Piimajook üle 2 aasta vanustele lastele - Aptamil Kindermilch 4-s on Pronutra+ kompleks: rikastatud kliiniliselt testitud galakto- ja fruktooligosahhariidide (GOS/FOS - 1,2g/100ml) seguga, sisaldab rauda ja vitamiine A ja D. Aptamil Kindermilch 4 sisaldab A ja C vitamiine, mis aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele funktsioneerimisele.

Koostisosad

Kooritud piim, laktoos (piimast), galaktooligosahhariidid (lehmapiimast), vadakuvalk (demineraliseeritud vadak, vadakuvalgu kontsentraat) (piimast), maltodekstriin, palmi-, päevalille-, rapsiõli, kaltsiumfosfaat, kaaliumvesinikfosfaat, fruktooligosahhariidid, kalaõli, magneesiumtsitraat, kaltsiumkarbonaat, piimaaroom, L-askorbiinhape, sojaletsitiin, naatrium L-askorbaat, raudsulfaat, tsinksulfaat, kolekaltsiferool, DL-alfa-tokoferüülatsetaat, kaltsium D-pantotenaat, tsüanokobalamiin, foolhape, riboflaviin, nikotiinamiid, DL-alfa-tokoferool, retinüülpalmitaat, D-biotiin, püridoksiinvesinikkloriid, tiamiinvesinikkloriid, kaaliumjodiid, fütomenadioon.

Valmistamine

Piimasegu valmistatakse vahetult enne toitmist ja last toidetakse kohe. Kasutamata jäänud ja jahtunud toidusegu ei tohi hiljem kasutada. Piimasegu ei tohi soojendada mikrolaineahjus (ülekuumenemisoht). 

1. Pesta käed vee ja seebiga. 2. Vesi keeta ja jahutada 40°C-ni. 3. Seejärel valada pudelisse 2/3 vajalikust vee hulgast (vt.tabelist). 4.-5. Mõõta vajalik kogus toidusegu pulbrit pakendis oleva mõõtlusika abil pudelisse, üleliigne pulber lükata pakendi ülaservas asuva tasandaja abil mõõtlusikalt maha. 6. Pudel sulgeda ja hoolikalt loksutada, lisada ülejäänud vesi ja veelkord loksutada. Avada pudel ja kinnitada lutt. 7. Kontrollida enne lapse toitmist piimasegu temperatuuri (sobivaks temperatuuriks on kuni 37°C). 

Avatud piimasegu pakki hoida toatemperatuuril jahedas ja kuivas (kuni 25°C). Avatud pakendi sisu tuleb ära kasutada 4 nädala jooksul.

Laadige alla PDF

TÄHTIS TEADA!

Tähelepanu! Rinnapiim on lapsele parim, see toidab, kaitseb ja arendab! Pudelitoidul võib laps võõrduda rinnast. Rinnapiim sisaldab asendamatuid pika ahelaga polüküllastamata rasvhappeid (LCP), nukleotiide ja oligosahhariide. LCP tagab aju ja nägemisfunktsiooni arengu. Oligosahhariidid ja nukleotiidid tugevdavad imiku immuunsüsteemi loomulikul teel. Piimasegu kasutatakse ainult arsti soovitusel. Piimasegu valmistamine, tarvitamine või säilitamine valesti võib ohustada lapse tervist.

Tasuta infoliin emme küsib:
800 3663
Ootame teie küsimusi e-postiga info@aptaclub.ee