Tooted

Aptamil FMS ProExpert

Aptamil FMS rinnapiima rikastaja. Toit on ette nähtud väikese sünnikaaluga enneaegselt sündinud imikutele.

Tootekirjedus

Aptamil FMS rinnapiima rikastaja. Toit on ette nähtud väikese sünnikaaluga enneaegselt sündinud imikutele. Lisatakse rinnapiimale, et tagada imikule piisavalt toitaineid. Aptamil FMS rikastab rinnapiima hüdrolüüsitud valkude-, süsivesikute-, mineraalainete-, mikroelementide- ja vitamiinidega. Ei sisalda rasva. Lisades 100 ml rinnapiimale 4,4 g Aptamil FMS-i, suureneb selle energiasisaldus 15 kcal võrra. Ei sobi ainsa toiduna päevas. Toode on saadaval 200 g pakendis. TÄHTIS TEADA! Toode on saadaval ainult apteekides ja meditsiiniasutustes. Toit meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks. Kasutatakse ainult arsti ettekirjutusel ja järelvalve all.

Koostisosad

Maltodekstriin, vadakuvalgu hüdrolüsaat (piimast), kaseiinihüdrolüsaat (piimast), kaltsiumglütserofosfaat, kaltsiumlaktaat, naatriumkloriid, magneesiumtsitraat, naatriumtsitraat, L-askorbiinhape, kaaliumkloriid, DL-alfa tokoferüülatsetaat, L-trüptofaan, nikotiinamiid, retinüülatsetaat, kolekaltsiferool, tsinksulfaat, kaltsium D-pantotenaat, fütomenadioon, riboflaviin, tsüanokobalamiin, tiamiinvesinikkloriid, püridoksiinvesinikkloriid, vasksulfaat, pteroüülmonoglutaamhape, mangaansulfaat, kaaliumjodiid, naatriumseleniit, D-biotiin.

Valmistamine

Toit meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks. Lisada 100 ml väljalüpstud rinnapiimale 4 tasandatud mõõtlusikatäit (4,4 g) Aptamil FMS-i ja segamiseks raputada 30 sekundit. 

1 tasandatud mõõtlusikatäis pulbrit sisaldab 1,1 g Aptamil FMS-i pulbrit. Toit valmistada vahetult enne toitmist ja kasutada ära kahe tunni jooksul valmistamisest. Kasutamata jäänud toit tuleb ära visata. Piimasegu valesti valmistamine ja säilitamine võib kahjustada teie lapse tervist.

TÄHTIS TEADA!

Tähelepanu! Rinnapiim on lapsele parim, see toidab, kaitseb ja arendab! Pudelitoidul võib laps võõrduda rinnast. Rinnapiim sisaldab asendamatuid pika ahelaga polüküllastamata rasvhappeid (LCP), nukleotiide ja oligosahhariide. LCP tagab aju ja nägemisfunktsiooni arengu. Oligosahhariidid ja nukleotiidid tugevdavad imiku immuunsüsteemi loomulikul teel. Piimasegu kasutatakse ainult arsti soovitusel. Piimasegu valmistamine, tarvitamine või säilitamine valesti võib ohustada lapse tervist.

Tasuta infoliin emme küsib:
800 3663
Ootame teie küsimusi e-postiga info@aptaclub.ee