Tooted

Aptamil HA2 ProExpert

Hüpoallergeenne imiku jätkupiimasegu alates 6 kuu vanusest

Tootekirjedus

Aptamil HA2 on jätkupiimasegu kasutamiseks alates 6 kuu vanusest, mis sisaldab osaliselt hüdrolüüsitud valku. Kasutatakse rinnapiima puudumise või vähesuse korral või üleminekul HA1-lt. Sisladab kliiniliselt testitud galakto- ja fruktooligosahhariide segu (GOS/FOS - 0,8g/100ml) ja pika ahelaga polüküllastamata rasvhappeid (LCP). Toode on saadaval 400 g pakendis. Piimasegu kasutatakse ainult arsti soovitusel. Piimasegu valmistamine, tarvitamine või säilitamine valesti võib ohustada lapse tervist. Hüdrolüüsitud valke sisaldava piimasegu maitse on veidi kibe. Ei sobi lehmapiimavalgu allergia raviks.

Koostisosad

Hüdrolüüsitud vadakuvalgu kontsentraat (piimast), laktoos (lehmapiimast), taimsed õlid (palmi, rapsi-, kookose-, päevalille-, Mortierella alpina), tärklis (maisist), galaktooligosahhariidid (lehmapiimast), fruktooligosahhariidid, emulgaator (rasvhapete mono- ja diglütseriidide sidrunhappe estrid), kaaliumvesinikfosfaat, kaltsiumkloriid, kaltsiumfosfaat, kalaõli, koliinkloriid, L-askorbiinhape, tauriin, sojaletsitiin, naatrium L askorbaat, raudsulfaat, DL-alfa-tokoferüülatsetaat, tsinksulfaat, inositool, uridiin- 5’- monofosfaat, tsütidiin- 5’- monofosfaat, adenosiin- 5’- monofosfaat, inosiin- 5’- monofosfaat naatriumsool, L-karnitiin, nikotiinamiid, guanosiin- 5’- monofosfaat naatriumsool, kaltsium D-pantotenaat, D-biotiin, vasksulfaat, retinüülpalmitaat, pteroüülmonoglutaamhape, DL-alfatokoferool, riboflaviin, tiamiinvesinikkloriid, kolekaltsiferool, püridoksiinvesinikkloriid, kaaliumjodiid, mangaansulfaat, fütomenadioon, naatriumseleniit.

Valmistamine

Teie lapse tervise huvides on tähtis pidada kinni valmistamisjuhisest. Piimasegu valmistatakse enne toitmist ja last toidetakse kohe. Kasutamata jäänud toidusegu ei tohi hiljem kasutada. Piimasegu ei tohi soojendada mikrolaineahjus (ülekuumenemisoht). 

1. Pesta käed. 2. Vesi keeta ja jahutada 40°C-ni. 3. Täita pudel vajaliku koguse veega (vt.tabel). 4.-5. Mõõta vajalik kogus pulbrit pakendis oleva mõõtlusika abil pudelisse, üleliigne pulber lükata maha puhta noaga. 6. Pudel sulgeda ja hoolikalt loksutada. 7. Kontrollida enne toitmist piimasegu temperatuuri (sobivaks temperatuuriks on kuni 37°C). 

Pakendit hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas (kuni 25°C). Juba avatud pakendi sisu tuleb ära kasutada 4 nädala jooksul

TÄHTIS TEADA!

Tähelepanu! Rinnapiim on lapsele parim, see toidab, kaitseb ja arendab! Pudelitoidul võib laps võõrduda rinnast. Rinnapiim sisaldab asendamatuid pika ahelaga polüküllastamata rasvhappeid (LCP), nukleotiide ja oligosahhariide. LCP tagab aju ja nägemisfunktsiooni arengu. Oligosahhariidid ja nukleotiidid tugevdavad imiku immuunsüsteemi loomulikul teel. Piimasegu kasutatakse ainult arsti soovitusel. Piimasegu valmistamine, tarvitamine või säilitamine valesti võib ohustada lapse tervist.

Tasuta infoliin emme küsib:
800 3663
Ootame teie küsimusi e-postiga info@aptaclub.ee