Kindermilch piimajook:
millal ja kui sageli?

Kindermilch piimajook: millal ja kui sageli?

Teie lapse kognitiivsed ja motoorsed oskused arenevad kiiresti edasi ka pärast lapse 1 aastaseks saamist: Teie laps õpib jooksma, rääkima ja aru saama. Olenevalt kehakaalust vajab  laps nüüd 5-6 korda rohkem rauda, D-vitamiin ja joodi kui täiskasvanu. Allpool selgitame, miks on väikelapse piim lapse jaoks nii oluline. 

Tavaliselt saab  väikelaps tasakaalustatud peremenüüst väikese organismi arenguks kõik vajalikud toitaineid. Väärtuslikke ja kasulike soovitusi väikelaste optimaalse toiduvaliku koostamiseks saab näiteks toidupüramiidist. Kuid vaatamata sellele ei sisalda meie laste igapäevane menüü optimaalses koguses selliseid toitaineid nagu jood või vitamiinid.  Tavaliselt annab igapäevane menüü keskmiselt ainult 51% soovituslikust joodikogusest ja 6% soovituslikust D-vitamiini kogusest. 

Kindermilch piimajook võib parandada vajalike toitainete kättesaadavust

Väikelastele, kelle menüü ei ole veel perega ühine, võib piimajook olla hea joodi ja raua allikas.  

Kindermilch piimajook – millal ja kui sageli?

Väikelaste toitumissoovituste kohaselt peaks optimeeritud toiduvalikusse kuuluma umbes kolm portsjonit piima ja piimatooteid päevas (kokku umbes 300 kuni 330 milliliitrit). Väikelapse jaoks algab hea päev tervisliku hommikusöögiga. Selleks sobib ideaalselt väikelapse piim Aptamil 3 Kindermilch, mis annab juba hommikusöögi ajal väärtusliku panuse lapse eakohasesse menüüsse.

Teine klaas Aptamil 3 Kindermilchi piimajooki on hea vahepala pärastlõunaks nii magusa kui ka soolase eine juurde. Lapsele võib pakkuda piima hommikusöögi ajal, ooteks söögikordade vahel ja õhtusöögiks. Tähelepanu: Kindermilch on piimajook, mitte eine. Sellepärast andke lapsele piimajooki alles siis, kui ta on pudelist võõrutatud. Paku lapsele seda ainult tassist või kruusist.

Tänu kvaliteetsele piimajoogile saate olla kindel, et Teie laps saab kõik asendamatud toitained, mida on vaja jätkuvaks organismi arenguks. Sel moel saate panna aluse oma lapse tervislikule tulevikule juba  täna.

Tasuta infoliin emme küsib:
800 3663
Ootame teie küsimusi e-postiga info@aptaclub.ee