Aptamil® 2 jätkupiimasegu - Nr.1 kaubamärk, mida Eesti tervishoiutöötajad soovitavad*

Rinnapiim on teie imikule parim toit. Aptamil® 2 jätkupiimasegu on mõeldud kasutamiseks vaid siis, kui rinnaga toitmine on võimatu või sellest ei piisa. Aptamil® 2 jätkusegu kasutatakse ainult vastavalt juhistele ning teie arsti/õe soovitusel.

Rinnapiim on looduse ime – see sisaldab kõike, mida imik terveks kasvamiseks ja arenemiseks vajab. Võttes arvesse üle 40 aasta kestnud rinnapiima teaduslikud uuringud ja rinnapiima keerukuse, oleme  püüdnud parandada toitmise kvaliteeti varajases elueas. Seetõttu jagame uhkusega ühe maailma juhtiva turu-uuringute ettevõtte, Nielseni, 2019. aastal 100 Eesti tervishoiutöötaja hulgas läbi viidud küsitluse tulemusi: meie kaubamärki on tunnustatud kui nr. 1 soovitatud kaubamärki!

NUTRICIA omab üle 120 aastast kogemust varase ea toitmises ja on olnud viimase 40 aasta jooksul rohkem kui 500 kirglikust teadlasest ja eksperdist koosneva meeskonnaga uurimistööde teerajajaks. Läbiviidud uuringute tulemused on võimaldanud Nutricial luua Aptamil® 2 jätkupiimasegu , mis sisaldab patenditud  Pronutra®-ADVANCE segu ja katab teie lapse toitumuslikud vajadused igas arenguetapis.

Ainuke Pronutra®-ADVANCE’i sisaldav jätkupiimasegu, milles on kombineeritud meie ainulaadne koostisosade segu ja täiustatud ainulaadne tootmisprotsess. Võttes aluseks üle 40 aasta kestnud rinnapiima uuringud ja imikute toitumisvajaduste uuringud, oleme loonud uue põlvkonna piimasegu, mis sisaldab meie patenditud segu: GOS/FOS, pika ahelaga polüküllastumata rasvhapped (LCPd): oomega-3 (DHA**), aga ka rinnapiima oligosahhariidi HMO 3’GL (3’-galaktosüüllaktoos). HMO 3’GL saadakse meie ainulaadsest tootmisprotsessist.

*Tervishoiutöötajate küsitlus Eestis, 2019, Nielsen, N = 100.

**Sisaldab DHA-d (vastavalt imikute piimasegusid puudutavate seaduste nõuetele)

Tasuta infoliin emme küsib:
800 3663
Ootame teie küsimusi e-postiga info@aptaclub.ee