Meie patenditud järgmise põlvkonna jätkupiimasegu – Aptamil® PROSYNEO HA 2

Aptami® HA 2 jätkupiimasegul on nüüd uus nimi – Aptamil PROSYNEO HA 2 – patenditud järgmise põlvkonna jätkupiimasegu kaasaegse kujundusega pakendis. Välja töötatud 40 aasta jooksul läbi viidud rinnapiima uuringute toel.
Perekonnas esinevad allergiahaigused, keisrilõige, kokkupuude antibiootikumide ja saasteainetega võivad imikute allergia tekkeriski suurendada.

  • Peres esinevad allergiad suurendavad allergia tekkeriski imikul 20–40% võrra;

  • Keisrilõige suurendab allergia tekkeriski imikul 30% võrra;

  • Antibiootikumide kasutamine kahekordistab imikutel astma tekkeriski;

  • Saasteained suurendavad imikute hingeldamise (vilistava hingamise) tekkeriski kuni 20%.

Lapse immuunsüsteem ei ole sünnihetkeks veel täielikult välja arenenud, vaid areneb järk-järgult sünni järgselt. Mitmed tegurid, nagu nt.perekonnas esinevad allergiad, võivad tasakaalus immuunsüsteemi väljakujunemist raskendada. Imikutel esinevad allergiad on märgiks sellest, et nende immuunsüsteem pole tasakaalus. Laste immuunsüsteemi toetades on võimalik allergiate tekkimise riski vähendada. Toit toetab immuunsüsteemi ja aitab allergiate tekkimise ohtu vähendada. Rinnapiim on teie lapse immuunsüsteemi toetamiseks parim ja see aitab vähendada ohtu, et teie lapsel võiks mõni allergia tekkida. Kui rinnaga toitmine pole võimalik, kuid allergia tekkeriski vähendamine on oluline, on õigeks valikuks Aptami® PROSYNEO.

Aptamil® PROSYNEO meie patenditud* SYNEO™ga, on loodud just tundlikele imikutele. See toetab terve immuunsüsteemi küpsemist

KAHEKORDNE SÜNERGIA

  • PRO: hüdrolüüsitud valgud

  • SYNEOTM: baseerub teedrajavatel teadusuuringutel

Asendamatud C- ja D-vitamiinid, mis aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

 

 

Mis on SYNEO™?

NUTRICIA omab üle 120 aasta kogemust varase ea toitmises ja on olnud viimase 40 aasta jooksul rohkem kui 500 kirglikust teadlasest ja eksperdist koosneva meeskonnaga uurimistööde pioneeriks. Tehtud uuringud on võimaldanud luua jätkupiimasegu Aptamil® PROSYNEO, kus meie hüdrolüüsitud valgud on kombineeritud SYNEO™-ga. See on loodud spetsiaalselt imikute immuunsüsteemi toetama. Ainus toitesegu, kus on kombineeritud SYNEO™ ja ainulaadse struktuuriga valgud, mis on ettevaatlikult lõigatud väiksemateks osadeks.

SYNEO™ (meie patenditud *kombinatsioon) sisaldab:

  • kiuaineid GOS-id/FOS: patenditud galakto- ja fruktooligosahhariidide segu – toit imikute soolestikus elavatele headele bakteritele;

  • Bifidus breve: bakter, mis pärineb loomulikult rinnaga toidetavate imikute soolestikus leiduvast bakteriperekonnast.

*vastavalt seadusandlusele. Kõik jätkupiimasegud sisaldavad C- ja D-vitamiini

 

 

 

Jätkupiimasegu valmistamine

Teie lapse tervise huvides on tähtis pidada kinni valmistamisjuhisest. Piimasegu valmistatakse enne toitmist ja last toidetakse kohe. Kasutamata jäänud toidusegu ei tohi hiljem kasutada. Piimasegu ei tohi soojendada mikrolaineahjus (ülekuumenemisoht).

pagatavosana1

Pesta käed. Kasutada ainult puhtaid ja steriliseeritud nõusid.

pagatavosana2

Vesi keeta ja jahutada 40°C-ni. Täita pudel vajaliku koguse veega (vt.tabel).

pagatavosana3

Mõõta vajalik kogus toidusegu pulbrit pakendis oleva mõõtlusika abil pudelisse.

pagatavosana4

Lisada pudelisse täpne kogus pulbrit.

pagatavosana5

Pudel sulgeda ja seejärel raputada kohe vertikaalselt ja jõuliselt 10 sekundit või kuni pulber on lahustunud.

pagatavosana6

Kontrollida enne toitmist piimasegu temperatuuri (sobivaks temperatuuriks on kuni 37°C). Säilitamine: pakendit hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas (5- 25°C). Juba avatud pakendi sisu tuleb ära kasutada 4 nädala jooksul. Toode on pakendatud gaasikeskkonda.

 

 

 


 

Kuidas üle minna?

Kinnitame, et üleminek meie kõige uuemale jätkupiimasegule ohutu. Osad imikud vajavad uuele jätkupiimasegule üleminekuks veidi rohkem aega, sest see võib põhjustada seedimises väikesi muutusi, mis peaksid siiski olema minimaalsed ja ajutised. Oleme koostanud lihtsa toitmisskeemi, mis aitab teil uuele jätkupiimasegule üle minna. Soovitakse iga päev asendada üks pudel praegu kasutatavat jätkupiimasegu ühe pudeli Aptamil PROSYNEO HA 2-ga – alustades parema taluvuse saavutamiseks asendamist päevasel ajal. Arst võib soovitada teie imiku jaoks spetsiifilist  üleminekuaega ja -meetodit. Mõnel imikul kulub uue jätkupiimaseguga harjumiseks ligikaudu üks nädal. Imiku toitmisalaseid nõuandeid saate alati lapse arstilt.

 

Soovituslik skeem*

 

Toidukord

1.

2.

3.

4.

5.

1 päev

2 päev

3 päev

4 päev

5 päev

praegune jätkupiimasegu

uus jätkupiimasegu

*põhineb < 3-kuu vanuse imiku tavapärasel toitmisrežiimil.

 


 

Meie tooted

Aptamil® PROSYNEO HA 1, 400 g

Kohandatud spetsiaalselt tundlikele imikutele. Toetab immuunsüsteemi. Piimal põhinev imiku piimasegu kasutamiseks alates sünnist. Ainus toitesegu, kus on kombineeritud SYNEO™ ja ainulaadse struktuuriga valgud, mis lõigatud väiksemateks osadeks.

KAHEKORDNE SÜNERGIA

  • PRO: hüdrolüüsitud valgud;

  • SYNEO™: baseerub teedrajavatel teadusuuringutel.

 

Aptamil® PROSYNEO HA 2, 400 g

Kohandatud spetsiaalselt tundlikele imikutele. Toetab immuunsüsteemi. Piimal põhinev imiku jätkupiimasegu alates 6 kuu vanusest.

NUTRICIA omab üle 120 aastast kogemust varase ea toitmises ja on olnud viimase 40 aasta jooksul rohkem kui 500 kirglikust teadlasest ja eksperdist koosneva meeskonnaga uurimistööde pioneeriks. Läbiviidud uuringud on võimaldanud luua Aptamil® PROSYNEO jätkupiimasegu, kus on kombineeritud meie hüdrolüüsitud valgud SYNEO™-ga. See on kohandatud spetsiaalselt toetama beebi immuunsüsteemi.

 
 

 


 

Esitage oma küsimus!

8003663
info@aptaclub.ee