Mis muutub?

Aptamil® AR uueneb meie järgmise põlvkonna piimaseguks, mis  valmib meie  ainulaadse tootmisprotsessi käigus ja sisaldab looduslikku paksendajat  jaanileivapuujahu. Aptamil® AR on piimasegu, mida kasutatakse meditsiinilisel näidustusel dieetraviks toidutagasiheite korral ja meditsiinilise järelvalve all. Aptamil® AR sisaldab  meie  ainulaadset patenditud GOS/FOS kiudainete segu ja postbiootikume. GOS/FOS on meie patenditud kiudainete segu, mis toetab  terve soolestiku mikrobioota arengut luues selleks soodsa keskkonna. Aptamil® AR sisaldab jaanileivapuu kaunade jahu (looduslik paksendaja), mis suurendab piimasegu viskoossust ja aitab tagada, et toit jääb imiku makku  ega liigu söögitoru kaudu tagas suust välja. Lisaks sellele on muutunud piimasegul pika ahelaga polüküllastumata rasvhapete (LCP) kogus, vitamiinide ja mineraalainete kogus, mis on vastavuses  uute nõuetega seadusandluses.   

Koos koostise uuenemisega uueneb  piimasegu pakend.

 

 

Millal?

Uuenenud Aptamil® AR ilmub vähehaaval poelettidele novembris.

 


 

Meie patenditud järgmise põlvkonna piimasegu – Aptamil® AR

Inspireerituna 40 aastat kestnud Nutricia uurimistöödest varase ea toitmise vallas on meie enam kui 400 teadlasest ja spetsialistist koosnev kirglik meeskond välja töötanud uue koostisega piimasegu Aptamil® AR, mille eesmärk on aidata katta teie lapse toitumisalaseid vajadusi. Aptamil® AR on meditsiinilisel näidustusel kasutatav imikute piimasegu dieetraviks toidutagasiheite korral, mida kasutatakse ainult meditsiinilise järelvalve all. Aptamil® AR sisaldab jaanileivapuu kaunade jahu, mis muudab piimasegu paksemaks.

 

 

On tõestatud, et paksendatud toitude kasutamise korral esineb toidutagasiheidet vähem. Piimasegus olev paksendaja jaanileivapuu kaunadejahu muudab segu viskoossemaks. Jaanileivapuu kaunade jahu on looduslik paksendaja, milles leiduvad looduslikud kiudained  imavad endasse vedelikku ja aitavad nii toitu muuta paksemaks, mis ei lase sellel uuesti üles tagasi tulla. See on tagasiheite dieetravis  võtmeteguriks. Lisaks on Aptamil® AR-i uue koostisega piimasegus muutunud pika ahelaga polüküllastumata rasvhapete, vitamiinide ja mineraalainete kogus, mis on kooskõlas uute nõuetega seadusandluses.

 

 

Aptamil® AR sisaldab nüüd meie unikaalset patenditud GOS/FOS kiudainete segu. GOS on galaktooligosahhariid ja FOS on fruktooligosahhariidid. Need mõlemad on mitteseeduvad süsivesikud, millel on võime stimuleerida soolestikus olevate bakterite kasvu. GOS/FOS on meie patenditud kiudainete segu, mis loob terve soolestiku mikrobioota arenguks soodsa keskkonna. Lisaks on Aptamil® AR rikastatud toitainetega, nagu pika ahelaga polüküllastumata rasvhapped (LCP-d) oomega-3 ja oomega-6 ning nukleotiididega. Kui teie lapsel on toidutagasiheide, siis soovitame selle parimaks  lahendamiseks pidada nõu oma lapse arstiga.

 

 

 

Muutsime pakendi disaini uueks ja kaasaegsemaks! Vaadake, mida poeriiulitelt otsida!

 

 

 

 

Jätkupiimasegu valmistamine

Teie lapse tervise huvides on tähtis pidada kinni valmistamisjuhisest. Piimasegu valmistatakse enne toitmist ja last toidetakse kohe. Kasutamata jäänud toidusegu ei tohi hiljem kasutada. Piimasegu ei tohi soojendada mikrolaineahjus (ülekuumenemisoht).

pagatavosana1

Pesta käed. Kasutada ainult puhtaid ja steriliseeritud nõusid.

pagatavosana2

Vesi keeta ja jahutada 40°C-ni. Täita pudel vajaliku koguse veega (vt.tabel).

pagatavosana3

Mõõta vajalik kogus toidusegu pulbrit pakendis oleva mõõtlusika abil pudelisse.

pagatavosana4

Lisada pudelisse täpne kogus pulbrit.

pagatavosana5

Sulgeda pudel korgiga ja horisontaalselt loksutada 10 sekundit ja seejärel keerata vertikaalsesse asendisse ja raputada 10 sekundit või kuni pulber on täielikult lahustunud. Parima tulemuse saamiseks jätta toode paksenemiseks seisma 3-5 minutiks.

pagatavosana6

Kontrollida enne toitmist piimasegu temperatuuri (sobivaks temperatuuriks on kuni 37°C). Säilitamine: pakendit hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas (5- 25°C). Juba avatud pakendi sisu tuleb ära kasutada 4 nädala jooksul. Toode on pakendatud gaasikeskkonda.

 


 

Kuidas üle minna?

Kinnitame, et üleminek meie kõige uuemale piimasegule on ohutu. Osad imikud vajavad uuele piimasegule üleminekuks veidi aega, sest see võib põhjustada seedimises väikesi muutusi, mis peaksid siiski olema minimaalsed ja ajutised. Meie uus piimasegu on patenditud koostisosade ja uue ainulaadse valmistamisprotsessi kombinatsioon. Oleme koostanud lihtsa toitmisskeemi, mis aitab teil uuele piimasegule üle minna. Soovitakse iga päev asendada üks pudel praegu kasutatavat piimasegu ühe pudeli uue Aptamil® AR-iga – alustades asendamist päevasel ajal parema taluvuse saavutamiseks. Arst võib soovitada teie imiku jaoks teistsugust üleminekuaega ja -meetodit. Mõnel imikul kulub uue piimaseguga harjumiseks ligikaudu üks nädal. Küsimuste korral Imiku toitmise kohta saate alati nõu küsida lapse arstilt.

 

Soovituslik skeem*

 

Toidukord

1.

2.

3.

4.

5.

1 päev

2 päev

3 päev

4 päev

5 päev

praegune jätkupiimasegu

uus jätkupiimasegu

*põhineb < 3-kuu vanuse imiku tavapärasel toitmisrežiimil.


 

Meie tooted

Aptamil® AR, 400 g

Toidutagasiheitega imikutele. Paksendatud piimasegu jaanileivapuujahuga (LGB). Alates sünnist. Aptamil® AR ei sobi enneaegsetele.

Jaanileivapuujahu (LGB): looduslik paksendaja. LGB kiudained seovad toidu paksendamiseks vett ja hoiavad nii toitu maos. See on lahendus toidutagasiheitega toimetulekuks.

 

 

 

 

 


 

Esitage oma küsimus!

8003663
info@aptaclub.ee