Rinnapiim on Teie lapse jaoks parim – see toidab, kaitseb ja arendab. Pudelitoidul võib laps võõrduda rinnast, seepärast kasutatakse piimasegusid ainult arsti, ämmaemanda või õe soovitusel.

Tuginedes rohkem kui 40 aasta pikkusele rinnapiima ja selles olevate toitainete teaduslikele uuringutele, on meie eesmärk tõsta varajase eluetapi toidu kvaliteeti, juhindudes maksimaalselt rinnapiima olulisimatest koostisosadest. Meil on rõõm jagada Teiega maailma ühe juhtiva turu-uuringu ettevõtte Nielsen 2018 aasta novembri uuringu tulemusi: tervishoiutöötajate soovituste põhjal on tunnistatud meie toode kaubamärgiks nr 1. Küsitlus viidi läbi 80 tervishoiutöötaja seas. Selle tulemuseni jõuti Hollandi ja Singapuri teaduskeskuste abil, kus rohkem kui 300 teadlast ja tehnoloogi töötasid päevade kaupa kvaliteetse koostise kallal, mis looks lapse tervisele tugeva vundamendi kogu eluks. Rinnapiima eeskujul toodetuna loob see Teie lapse tulevikku juba täna!

Meie toote koostisesse kuuluv unikaalne Pronutra+ toitainete kompleks on rikastatud lapse immuunsüsteemi arendamiseks vajalike A-, C- ja D-vitamiinidega, samuti meie teadlaste poolt välja töötatud kliiniliselt kontrollitud prebiootiliste kiudainetega, mis stimuleerivad seedetrakti mikrofloorat. Et hoolitseda lapse aju, nägemise ja närvisüsteemi optimaalse arengu eest, sisaldab meie toode lapse täisväärtuslikuks toitumiseks ülimalt tarvilikke pika ahelaga polüküllastumata rasvhappeid, mis paljudele uutele teadusuuringutele vastavalt on tasakaalustatud toidus lapse arengu jaoks väga olulised.

Aptamil 2 – Nr 1.kaubamärk, mida Eesti tervishoiutöötajad soovitavad*


*Tervishoiutöötajate uuring Eestis, 2018, Nielsen, N = 80

Tasuta infoliin emme küsib:
800 3663
Ootame teie küsimusi e-postiga info@aptaclub.ee