Mis muutub?

 

Aptamil® Allergy Care imikute toitesegu muutub varsti Aptamil® Pepti'ks ja Aptamil® Allergy Digestive Care Aptamil® Pepti MCT'ks. Ka mõlema toitesegu pakend saab uues (moodsa) väljanägemise.

 

Millal?

 

Aptamil® Pepti ja Aptamil® Pepti MCT jõuavad vähehaaval apteeki novembris.

Miks toitesegu nimetus muutub?

 

Toote nimi muutub seoses muutustega ELi määrustes, eelkõige tulenevalt ELi määruse 2016/127 punktis 8.

 


Muutsime pakendi disaini uueks ja kaasaegsemaks! Vaadake, mida otsida!

 

 

 

 

Jätkupiimasegu valmistamine

 

Pidage täpselt kinni valmistamisjuhisest. Piimasegu valmistatakse enne toitmist ja last toidetakse kohe. Kasutamata jäänud toidusegu ei tohi hiljem kasutada. Piimasegu ei tohi soojendada mikrolaineahjus.

pagatavosana1

Pesta käed. Kasutada ainult puhtaid ja steriliseeritud nõusid.

pagatavosana2

Vesi keeta ja jahutada 40°C-ni. Täita pudel vajaliku koguse veega.

pagatavosana3

Pakendis oleva mõõtlusika abil võtta ettevaatlikult mõõtlusikatäis pulbrit, eemaldada puhta ja kuiva noaga sellelt liigne pulber.

pagatavosana4

Lisada pudelisse täpne kogus pulbrit.

pagatavosana5

Pudel sulgeda ja seejärel raputada kohe vertikaalselt ja jõuliselt 10 sekundit või kuni pulber on lahustunud.

pagatavosana6

Kontrollida enne toitmist piimasegu temperatuuri (sobivaks temperatuuriks on kuni 37°C). Säilitamine: pakendit hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas (5 - 25°C). Juba avatud pakendi sisu tuleb ära kasutada 4 nädala jooksul. Toode on pakendatud gaasikeskkonda.


 

Meie tooted

 

 

Aptamil® PEPTI, 400 g

Dieetraviks lehmapiimavalguallergiaga korral imikueas. Ekstensiivselt hüdrolüüsitud valgud. Meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks ettenähtud toit, alates sünnist.

Allergia on immuunsüsteemi poolt tekkinud ebasoovitav vastureaktsioon toidukomponentidele või keskkonnale. Lehmapiimavalguallergia on üks sagedasemaid allergiaid imikueas ja see tähendab immuunvastust piimas leiduvale valgule. NUTRICIA omab üle 120 aastast kogemust varase ea toitmises ja on olnud viimase 40 aasta jooksul rohkem kui 500 kirglikust teadlasest ja eksperdist koosneva meeskonnaga uurimistööde pioneeriks. Läbiviidud uuringud on võimaldanud luua

Aptamil® Pepti. See on spetsiaalne toitesegu imikutele, kellel on diagnoositud lehmapiimavalguallergia.

 

 

Aptamil® PEPTI MCT, 400 g

Dieetraviks lehmapiimavalguallergia ja malabsorptsiooni korral imikueas. Ekstensiivselt hüdrolüüsitud valgud, vähem laktoosi*, sisaldab keskmise ahelaga triglütseriide (MCT). Meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks ettenähtud toit, alates sünnist.

Allergia on immuunsüsteemi poolt tekkinud ebasoovitav vastureaktsioon toidukomponentidele või keskkonnale. Lehmapiimavalguallergia on üks sagedasemaid allergiaid imikueas ja see tähendab immuunvastust piimas leiduvale valgule. NUTRICIA omab üle 120 aastast kogemust varase ea toitmises ja on olnud viimase 40 aasta jooksul rohkem kui 500 kirglikust teadlasest ja eksperdist koosneva meeskonnaga uurimistööde pioneeriks. Läbiviidud uuringute tulemused on võimaldanud luua Aptamil® Pepti MCT. See on spetsiaalne toitesegu imikutele, kellel on diagnoositud lehmapiimavalguallergia.

 


 Esitage oma küsimus

8003663
info@aptaclub.ee